Way to Go! ücretsiz oldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Way to Go! ücretsiz

Basit eğlence tarzında oyun olan Way to Go! ücretsiz oldu. Kısa süreliğine bedava olan oyuna sahip olmak için yapılması gerekenler oldukça basit.

Epic Games, Steam, Indiegala veya Ubisoft gibi pek çok web sitesi zaman zaman ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Ekonomik durumu çok iyi olmayan oyuncular için bu gibi fırsatlar altın niteliğinde olabiliyor. Bu fırsatlardan biri de Indiegala tarafından sağlanıyor.

Royal Defense ücretsiz hale geldi

Way to Go! ücretsiz olarak yayınlandı

Indiegala, Way to Go! oyununu kısa süreliğine bedava yaptı. Eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Way to Go!, 406 farklı seviye içeriyor. Oyuncular her seviyede daha zorlu bir bulmaca ile karşılaşıyor. Kişinin becerilerini geliştiren ve zekayı ilerleten bu oyun, 4 farklı oyun moduna sahip.

Oyunu almak isteyen kullanıcılar öncelikle Indiegala web sitesine giriş yapmalı. Sonrasında “Showcase” sekmesinden “Freebies” menüsüne geçmeli. Bu menüde pek çok ücretsiz oyun yer alıyor. “Way To Go!” oyununu bulduktan sonra oyunun sayfasına geçiş yapılmalı. Hesaba giriş yapılması gerektiğini de hatırlatmamız gerekiyor.

Way to Go! ücretsiz

Oyun sayfasının biraz altında oyunu eklemek için bir buton yer alıyor. Bu butona tıkladıktan sonra indirme simgesi gelecek. İndirme simgesinin içerisinde “Showcase” bölümünde oyuna ulaşmak mümkün oluyor.

Kısa süreliğine ücretsiz hale gelen Way To Go! oyununun en düşük sistem gereksinimleri Windows XP işletim sistemi, 1.6 GHz işlemci, 1 GB RAM, DirectX 9.0c destekli ekran kartı ve 330 MB depolama alanı olarak yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.