WhatsApp grup yetkileri artıyor

WhatsApp grup yetkileri artıyor. Yeni eklenen yetki ile birlikte grup yöneticileri WhatsApp’ı daha iyi bir şekilde kullanabiliyor olacak.

Haberleşme uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz aylarda gizlilik ile ilgili çeşitli sorunlar yaşamış ve bir miktar kullanıcı kaybına uğramıştı. Yaşanan bu durum sonrasında WhatsApp, kendini toparlamak için çeşitli güncellemeler yapmış hatta reklamlar dahi yayınlamıştı. Bir süre sonra tekrardan eski gücüne kavuşan WhatsApp, zaman zaman yaşanan erişim problemleri sebebiyle tekrar gündeme düşmüştü. Bu aralar sık sık güncellemeler ile karşımıza çıkan uygulama, yeni bir güncelleme ile grupları daha etkin bir hale getiriyor.

Dying Light 2 sistem gereksinimleri açıklandı

WhatsApp grup yetkileri arttırılıyor

WhatsApp, son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişiyor. Yakın zamanda masaüstüne mobil cihaz gerektirmeden girme, ses göndermeden önce dinleme ve gizlilik geliştirmeleri gibi çeşitli güncellemeler yapan ekip şimdi de gruplar ile ilgili faydalı bir özelliği duyurmuş oldu. Yeni eklenen özellik daha çok grup yöneticilerinin işine yarayacak gibi duruyor. Grup yöneticilerinin yetkilerini incelediğimizde gruba kişi ekleme, gruptan kişi çıkarma, grubu silme ve gruba yönetici atama gibi yetkiler olduğu görülüyor.

Related Post

Normalde grupta yazılan mesajlara müdahale etmek mümkün değil. Bir kullanıcı küfür yazsa dahi yönetici tarafından bu mesaj kaldırılamıyor. Bu da bazı sorunları beraberinde getirebiliyor. Yöneticinin bu konuda yapabileceği şey kişiyi gruptan atmak olsa da artık bu gibi küçük olayları çözmek için farklı bir yol bulunuyor. Grup yöneticileri artık gruptaki herhangi bir mesajı silebiliyor olacak. Mesaj silindikten sonra hangi yönetici tarafından kaldırıldığı da belirtilecek.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.