while True: learn() bedava oldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

while True: learn() bedava

while True: learn() bedava oldu. Oyuncular bu fırsatı kaçırmadan hemen bu oyuna sahip olabilir, oyunu kütüphanesine ekleyebilir.

Epic Games Store, her hafta bir veya birden fazla oyunu ücretsiz hale getirerek kullanıcıların önüne sunuyor. Bu hafta yine bir oyunu ücretsiz hale getiren Epic Games, ilginç bir oyun ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. while True: learn() isminde bu oyun, kullanıcıların yapay zeka ve makine öğrenimiyle iç içe olmasını sağlıyor.

Minecraft 1.18 özellikleri ile duyuruldu

while True: learn() bedava hale geldi

while True: learn(), sinir ağları üreten bir makine öğrenimi uzmanının hikayesini anlatıyor. Yapay zeka ve makine öğrenimi konusunda uzman bir karakter, kedisinin de yardımıyla daha iyi bir yere geliyor. Kedi, uzmana göre bu işi daha iyi bir şekilde yapıyor. Bundan dolayı kedi dilinin çözülmesi gerekiyor. Elde edilecek başarı ile beraber karakter servetine servet katabilir, daha büyük noktalara ulaşabilir. Elde edilen para ile birlikte havalı kedi kıyafetleri satın alınabiliyor.

Beyin gelişimi konusunda etkili bir oyun olan while True: learn(), makine öğrenimi ve yapay zeka geliştirme konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler ve algoritmaya hakim olma ihtiyacı duyanlar için harika bir oyun tercihi olabilir. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri için Windows 7 işletim sistemi, 2 GHz işlemci, Intel HD Graphics 3000 ekran kartı, 2 GB RAM, 500 MB depolama alanı ve DirectX 9 desteği gerekiyor. Önerilen sistem gereksinimleri için Windows 10 işletim sistemi, 2,4 GHz işlemci ve 1 GB depolama alanı gerekiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.