Windows 11 medya oynatıcısı görüldü, işte yenilikler

Windows 11 medya oynatıcısı ortaya çıktı. Yeni medya oynatıcısının daha farklı ve daha modern bir şekilde yer aldığı görülüyor.

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Microsoft Paint yazılımının yeni halini paylaşmıştı. Bu sefer medya oynatıcısının güncel halini paylaşan Microsoft, tasarım bakımından yenilenen uygulamanın bazı özelliklerle de süslendiğini gösteriyor.

WhatsApp yeni gizlilik seçeneği ekliyor

Windows 11 medya oynatıcısı ortaya çıktı

Yakın zamanda Windows 11’de yer alacak olan Microsoft Paint’in yeni hali ön plana çıkmıştı. Buna göre uygulama eskisine göre daha modern bir görünüme kavuşuyordu. Özellik bakımından pek bir fark olmayan Paint uygulamasında genel olarak tasarım farkı yer alıyordu. Bu sefer medya oynatıcısı ile ilgili bir paylaşım ön plana çıkmış durumda.

Related Post

Yapılan paylaşıma göre Windows 11’in medya oynatıcısı eskisine göre daha modern bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni medya oynatıcısının dikkat çeken özelliği tasarımı olarak yer alıyor. Uygulamanın yeni tasarımını incelediğimizde daha sade bir tasarım görünüyor. Ortaya çıkan görselde dikkat çeken özelliklerden birisi de uygulama içerisindeki butonlar olarak yer alıyor. Düğmelerin eskisine göre daha modern ve daha farklı göründüğü yer alıyor. Daha farklı düğmelere geçiş yapan Microsoft, uygulamanın ikonunda da bir değişiklik yapmış durumda.

Windows XP’den beri hayatımızda var olan Media Player, yeni haliyle hem daha modern hem de daha kaliteli bir şekilde Windows 11’de bulunuyor. Yeni görünümde dikkat çeken detaylardan birisi de uygulamanın mağaza uygulaması gibi görünüyor olması. Bu da diğer uygulamanın yeni işletim sisteminde kaldırılabileceği anlamına geliyor olabilir. Buna ek olarak Windows 11’in ses denetimlerinde de bir değişiklik olduğu yakın zamanda ortaya çıkan haberler arasında yer alıyordu.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.