Windows 11 SE özellikleri ile birlikte duyuruldu

Windows 11 SE özellikleri ile birlikte tanıtıldı. Yeni tanıtılan işletim sistemi öğrencilere bazı ayrıcalıklar sunmak için bulunuyor.

Windows 11, geçtiğimiz Haziran ayında tanıtılan bir işletim sistemi olmuştu. Ardından Ekim ayında piyasaya sürülen Windows 11, pek çok kullanıcının bu işletim sistemine geçmesini sağlamıştı. Microsoft, Windows işletim sistemi için bireysel, profesyonel ve kurumsal olmak üzere farklı alanlarda işletim sistemi geliştirebiliyor. Aynı zamanda eğitim alanında da işletim sistemi kodlanıyor. Firma duyurduğu eğitim odaklı işletim sistemiyle öğrencileri memnun etmeye çalışıyor.

WhatsApp Discord özelliğini uygulamasına getiriyor

Windows 11 SE özellikleri

Windows 11 SE işletim sistemi duyuruldu. Yeni duyurulan işletim sistemi isminden de anlaşılacağı üzere Student Edition yani öğrencilere özel bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bu işletim sistemi ile ilgili öne çıkan özelliklerden birisi daha hafif bir sürüm oluşu. Hafif cihazlarda dahi kullanımı mümkün hale gelecek olan Windows 11 SE, bu özelliği sayesinde güçlü bilgisayarlar gerektirmeden çalışabiliyor olacak. Öğrencilere yönelik geliştirilen bu yazılım, bu sayede birçok öğrenci tarafından düşük sistemde rahatlıkla kullanılabilir.

Related Post

Microsoft’un duyurmuş olduğu yeni işletim sistemi olan Windows 11 SE, bazı uygulamalarla da birlikte geliyor. Öğrencilere yardımcı olacak pek çok yazılıma ağırlık verecek olan bu sürüm, Microsoft 365 uygulamalarına da yer verecek. Google Chrome ve Zoom gibi uygulamaları destekleyeceği söylenen bu işletim sisteminin daha sade bir arayüze sahip olacağı da belirtiliyor. Şimdiden bazı firmalar yeni işletim sistemini kendi cihazlarında kullanmaya başladı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.