1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. X-Men’nin Yeni Filmi New Mutants için Çekimlere Başlandı

X-Men’nin Yeni Filmi New Mutants için Çekimlere Başlandı

new-mutants

X-Men sinema evreni her yeni filim ile büyümeye devam ediyor. Ana serinin dışında yan hikayelere de önem veren ve bu bağlamda bir çok farklı işe imza atan 20th Century Fox şimdi de karşımıza yeni bir X-Men  filmi ile çıkacak.

 

Geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni X-Men filmi olan ” New Mutants ” filminin bugün itibari ile çekimlerine başlandığı yönetmeni tarafından twitter üzerinden duyuruldu ve bu haber bir çok X-Men hayranını heyecanlandırdı. Bugüne kadar yapılmış tüm X-Men filmleri genel olarak olumlu karşılanan güzel yapımlardı ve bu yeni gelecek olan “New Mutants” filminden de oldukça umutluyuz.

 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Josh Boone ayrıca kişisel Instagram hesabından da bir görsel paylaştı. Bunun yanı sıra Boone bu filmin diğer X-Men filimlerinden tamamen farklı bir konseptte olacağını ve New Mutants’ta “Kostüm yok, Süper güçlü düşmanlar yok” ifadelerini  kullanarak açıklamada bulunmuştu. Birde filmin “X-Men evreninde geçen bir korku filmi” olarak nitelendirdiğini de söylememiz gerek. Bu açıklamalarda bizleri hem şaşırtan hem de heyecanlandıran en önemli açıklamalar oldu.

Son olarak New Mutants’ın kadrosuna Game of Thrones’ta Arya Stark karakterini canlandıran yıldız oyuncu Maisie Williams ve Blu Hunt, Charlie Heaton, Henry Zaga ve Alice Braga gibi isimler mevcut. Umarız film tüm beklentileri karşılayan güzel bir yapım olur.

Bir önceki makalemiz olan Yerli Bilim-Kurgu Dizisi; Geçit başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap