Xbox güncelleme adı, işte yeni özellikler

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Xbox güncelleme

Xbox güncelleme alarak daha iyi ve daha işlevsel bir hale geldi. Hatta yeni güncelleme adeta Steam platformunu akıllara getirmiş oldu.

Xbox, sunmuş olduğu imkanlar ile birlikte kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamasını sağlamaya çalışıyor. Kendi abonelik sistemi ile oyunculara pek çok oyunu ücretsiz bir şekilde sunan Xbox, bu sayede kullanıcıların büyük bir ekonomik tasarruf yapmasına da imkan tanımış oluyor. Xbox’ın masaüstü uygulamasından oyun kurup oynamak mümkün oluyor fakat bazı kullanıcıların bu konuda bir şikayeti bulunmaktaydı. Bu sorun oyuncuların oyun kurulduğunda oyun dosyalarına erişememesiydi. Oyun, WindowsApps klasöründe bulunduğu için kilitli bir şekilde yer alıyordu.

GTA Trilogy güncelleme aldı, işte değişiklikler

Xbox güncelleme ile Steam’e benziyor

Xbox, yaşanan bu sorun ile ilgili önemli bir güncelleme yapmış durumda. Yapılan yeni güncelleme ile birlikte platform Steam benzeri bir özelliği oyunculara sunmuş oldu. Yeni özellik ile birlikte artık kullanıcılar oyunu kurarken farklı bir konumdan yararlanabiliyor. Konumu değiştirip yeni konuma oyunu kurabilen oyuncu, oyun dosyalarına da sorunsuz bir şekilde erişebiliyor. Yani artık Steam’de olduğu gibi Xbox uygulamasında da oyunlar farklı bir dizine kurulabiliyor ve oyun dosyalarına erişim mümkün oluyor.

Xbox güncelleme

Microsoft’a bağlı olan Xbox, yeni özelliği ile birlikte şimdiden pek çok kullanıcının yaşamış olduğu sorunları da ortadan kaldırmış oldu. Kilitli bölgede bulunan dosyalara farklı şekillerde ulaşmak mümkün olsa da oyuncular artık bu yöntemlerle uğraşmadan oyunun kurulu olduğu konuma rahatlıkla erişebiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Kategoriler: Oyun

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.