Xiaomi 12 serisi fiyatları paylaşıldı

Xiaomi 12 serisi fiyatları sızdırıldı. Henüz resmî olmasa da şimdiden sızdırılan bilgiler güvenilir bir kaynaktan karşımıza çıkıyor.

Xiaomi 12 serisi ile ilgili daha önce haber yapmıştık. Özelliklerini belirttiğimiz haberde telefonun nasıl bir performans verdiğini açıklamıştık. Şimdi de Xiaomi 12 serisi ile ilgili fiyatlar basına sızdırılmış durumda. Bazıları sızdırılan bu bilgilerin daha çok ilgi çeksin diye firma tarafından yapıldığını düşünse de bu konuda kesin bir şey diyemeyiz. İddiaların bazen doğru çıkması da bu ihtimali güçlendiriyor.

Apple sanal gerçeklik gözlüğü hakkında önemli bir adım attı

Xiaomi 12 serisi fiyatları sızdırıldı

Güvenilir bir kaynak, Twitter üzerinden Xiaomi 12 serisi ile ilgili fiyat paylaşımları yaptı. Yapılan paylaşımda modellerin uygun fiyata sahip olacağı görülüyor. Xiaomi 12 serisi ile birlikte karşımıza Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X çıkıyor. Farklı modellerin çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor. Sızdırılan bilgilere göre Xiaomi 12 4.299 Çin yuanına satılacak. Ülkemizde fiyatlandırma vergisiz bir şekilde 8.000 ile 9.000 lira arasına denk geliyor.

Related Post

Serinin bir diğer modeli olan Xiaomi 12 Pro ise 4.999 yuan olarak bizleri karşılıyor. Ürün ülkemizde vergisiz bir şekilde 9.000 liranın üzerinde bir fiyata tekabül ediyor. Bunun yanı sıra serinin alt modeli olan Xiaomi 12X ise daha uygun bir fiyata sahip. Buna göre Xiaomi 12X, 3.499 yuan olarak satışa sunulacak. Yani vergisiz bir şekilde 6.000 ile 7.000 lira arasında bir fiyat karşımıza çıkıyor olsa da bu bilgilerin henüz doğrulanmadığını belirtmek istiyoruz.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.