Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Xiaomi MIX 5 tanıtım

Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi sızdırıldı. Henüz doğrulanmayan yeni bilgiye göre telefonun tanıtım tarihi oldukça yakın bir zamanda gerçekleşecek.

Xiaomi, bilindiği üzere MI ifadesiyle başlayan pek çok modele sahip. Şimdi de MIX ifadesi ile yeni modeller çıkarmaya hazırlanan marka, yeni serisinin hangi özelliklere sahip olacağını veya hangi tarihte duyurulacağını açıklamasa da bazı bilgiler şimdiden gün yüzüne çıkmış durumda. Henüz iddia halinde olan bu bilgiler kesinleşmiş değil.

Instagram gönderilerine müzik ekleme mümkün oluyor

Xiaomi MIX 5 tanıtım tarihi sızdırıldı

Xiaomi MIX serisi aslında daha önceden de vardı fakat şimdi farklı modellerle karşımıza çıkacak. Bu modellerden birisi de MIX 5 olarak bizleri karşılıyor. MIX 4 ile birlikte tanıtım döneminde 350.000 sipariş alan telefon, firmayı memnun etmişti. Bu başarısının ardından MIX 5 çalışmalarına başlayan Xiaomi, şimdiden yeterince bilgi vermese de sızıntılar ile gündeme geldi. Ortaya atılan iddiaya göre modelin tanıtım tarihinin 2022 yılının Mart ayı olacağı belirtiliyor. Yani bu bilgi doğru ise önümüzdeki birkaç ay içerisinde model tanıtılmış olacak.

Xiaomi MIX 5 tanıtım

MIX 5 telefon modeli ile ilgili bazı bilgiler öne çıkıyor. Telefonun 2K çözünürlüğe sahip OLED ekran olduğu açıklanırken işlemcisinin Snapdragon 8 Gen 1 olacağı belirtiliyor. 8 GB RAM ile birlikte geleceği belirtilen modelin 50 MP, 48 MP ve 48 MP olmak üzere üç adet güçlü kamerası bulunacak. Fotoğrafların 120 kata kadar yakınlaştırılmasının mümkün olacağı söylenen bu modelin videolarda 12 kat yakınlaştırma imkanı sağlanıyor. Ön kameranın da çok güçlü olduğunu belirtmek gerekiyor. Telefon 48 MP ön kameraya sahip.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.