Yeni Rüya Atı Doom, Black Desert’te

Black Desert Türkiye ve MENA’ya yeni rüya atı olan Doom eklendi. Peki diğer gelişmeler neler?


Yeni rüya atı Doom, Black Desert Türkiye & MENA dünyasına eklendi. Lahn karakterinin yeni becerileri ile maceracıların farklı savaş taktikleri şekillendi. Ramazan etkinlikleri bir yandan devam ederken diğer yandan Rüya atı Doom ile maceracılar Ejderhalar Ülkesi Dreighan’da yeni serüvenlere yelken açacak.

Bildiğiniz üzere Black Desert evreninde Ramazan etkinlikleri devam ediyor. Yakında ise yeni bir bölge güncellemesi yayınlanacak. Lahn’ın Kızıl Dao’sunda ustalaşanlar için ise yeni beceriler açılıyor. Yeni rüya atı uyandırılmayı bekliyor. Peki diğer gelişmeler neler?

Rüya Atı Doom Black Desert Evreninde!

Uzun bir süredir beklenen Rüya atı Doom karanlıktan yükseliyor. Doom, güçlü bir saldırı gücüne sahip ve anlık olarak hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Ateşi kontrol edebildiği için ateşin sahibi olarak tanınır.

Maceracıların Doom’u elde edebilmesi için 29 Mayıs 2019’da çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Maceracılar atlarını geliştirirken 100 eğitim ve binek EXP artışlarından faydalanabilecek. Toplayıcılar, balıkçılar ve canavar avcıları da üzerinde bulunan rüya atı türü uyandırma şanslarını daha da arttırarak rüya atı eğitim malzemelerine sahip olabilecek. Bu etkinliklerin dışında 3 saat boyunca oyunda vakit geçirenler kutsanmış elçi parşömenleri ile ödüllendirilirken diğer iki nadir eşya kazanma şansına da sahip olacak. Maceracılar bir yandan günlük etkinliği yaparken bir yandan da büyük ödüller kazanıp atlarını geliştirebilecekler.

Lahn Karakterinden Farklı Savaş Stratejileri Göreceğiz

Lahn karakterlerini canlandıran maceracılar için sınıfın yeni becerileri, mutlak becerileri ve rabam becerilerinde uzmanlaşma mücadeleleri bugün başlıyor. Bu özellikler, maceracılar için rahat ve istedikleri tarzda kontroller sağlarken Lahn’ın ana becerilerinden çoğu artık mutlak becerilere yükseltilebiliyor. Bu Lahn becerileri, uyanış öncesi becerilerini uyanış sonrası beceriler kadar etkin kılan formlardır. Ayrıca ana beceri ile alt becerilerin birleştirilip yeni ve daha güçlü ataklar kazandıran beceri geliştirme sistemiyle yeni karakter Lahn, artık rabam becerileri sayesinde beceri birleşimi öğrenebiliyor. Bu sayede maceracılar farklı savaş taktikleri geliştirebilecek.

Ejderhalar ülkesi Drieghan’ın sınırları açılıyor

Maceracılar, 22 Mayıs 2019’da açılacak Ejderhalar Ülkesi Drieghan’da yaşayacakları maceralar için hazırlanmaya başladılar. Bu bölgeyi ilk keşfeden maceracılardan biri olmak isteyenler için Rulupee, Serendia Western Gateway’de kayıtlar başladı. 50. seviye üzeri olan maceracılar hazine avı için kayıt yaptırabilirler. Ayrıca bu serüvene katılan maceracılar, içerisinde eşsiz eşyalar bulunan mühürlü Dreighan hazine sandıklarıyla ödüllendirilecekler.

Ramazan kutlamalarına katılmak isteyenler için son çağrı!

Deneme hesabıyla 7 gün içerisinde 56. seviyeye ulaşan yeni veya geri dönmüş maceracılar Black Desert Türkiye ve MENA’da tamamen oynama fırsatı yakalayacak. Kampanya 22 Mayıs 2019’a kadar devam ediyor. Ayrıca bu serüvene zaman kaybetmeden dahil olmak isteyenler için ise yüzde 50’ye yakın paket indirimi 12 Haziran 2019’da sona erecek.

Steam’de yüzde 50 indirim fırsatı!

17 Mayıs 2019 ile 27 Mayıs 2019 tarihleri arasında, saat 20.00’ye kadar Steam üzerinden Black Desert Türkiye & MENA’ya yüzde 50 indirim ile oyunun sahibi olabileceksiniz. Ramazana özel bu fırsatı kaçırmayın.

Bir önceki makalemiz olan Humble Bundle'den Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyun başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Mucosoft : ."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.