YouTube yeni özellikler ile daha iyi hale geliyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

YouTube yeni özellikler

YouTube, pek çok kullanıcının işinize yarayacak yeni özellikler duyurdu. Bu özellikler ile birlikte izleyiciler birçok özelliğe daha iyi bir şekilde erişebilecek.

YouTube, dünyanın en çok tercih edilen video izleme platformu. Her geçen zaman gelişen sistemi ile ve yeni güncellemeleri ile kullanıcıların işine yarayacak hizmetler sunuyor. Platforma yeni güncelleme ile eklenen özellikler de oldukça ilgi çekici.

Instagram para kazanma sistemi gelişiyor

YouTube, yeni özellikler ile kullanıcı deneyimini geliştiriyor

YouTube’un eklediği özelliklerden birisi tam ekrana geçişin kolaylaştırılması oldu. Önceden tam ekrana geçiş için tam ekran simgesine basılması gerekiyordu. Çıkmak için ise ya simgeye basılıyor ya da geri tuşu ile çıkılıyordu. Yeni güncelleme ile birlikte videoyu yukarı doğru kaydırarak tam ekran, aşağı doğru kaydırarak tam ekrandan çıkış yapılabiliyor.

YouTube’a eklenen bir diğer özellik video bölümleri listeleme oldu. Bilindiği üzere YouTube platformu için geçtiğimiz haftalarda video bölümleri özelliği eklenmişti. İçerik üreticileri videoların hangi süre aralıklarında ne yer aldığını belirtebiliyordu. Artık mobil platform üzerinde bölümlere kolayca ulaşmak mümkün olacak.

YouTube yeni özellikler

Bu özelliklerin yanı sıra uygulamaya eklenen bir diğer özellik altyazı ile otomatik oynatma düğmesine erişimin kolay olması için yapılan yer değişiklikleri oldu. Artık bu düğmelere videonun üst kısmında erişim mümkün olacak. Buna ek olarak bu özelliğin masaüstü sürümünde de geleceği belirtiliyor. Bu özelliklerin dışında yakın zamanda tanıtılan önerilen adımlar ve uyku hatırlatıcısı özellikleri de yenilikler arasında yer alıyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Avast Satın Al


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.